Ostaa AT17C65-10CC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-LAP (6x6) |
| Sarja: | - |
| ohjelmoitava Tyyppi: | Serial EEPROM |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 8-TDFN |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| muistin koko: | 64kb |
| Valmistajan osanumero: | AT17C65-10CC |
| Kuvaus: | IC SRL CONFIG EEPROM 64K 8LAP |
| Email: | [email protected] |