Ostaa AT17C65-10SC BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 20-SOIC |
| Sarja: | - |
| ohjelmoitava Tyyppi: | Serial EEPROM |
| Pakkaus: | Tube |
| Pakkaus / Case: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Muut nimet: | AT17C6510SC |
| Käyttölämpötila: | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| muistin koko: | 64kb |
| Valmistajan osanumero: | AT17C65-10SC |
| Kuvaus: | IC EEPROM FPGA 65KB 20-SOIC |
| Email: | [email protected] |