Ostaa ATA6827N-PIQW BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 5.5 V ~ 40 V |
| teknologia: | CMOS |
| Toimittaja Device Package: | 18-VQFN (4x4) |
| Vaiheen tarkkuus: | - |
| Sarja: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 18-VFQFN Exposed Pad |
| Output Configuration: | Half Bridge (3) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 200°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Moottorityyppi - Stepper: | - |
| Moottorityyppi - AC, DC: | Brushed DC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Valmistajan osanumero: | ATA6827N-PIQW |
| liitäntä: | SPI |
| toiminto: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Laajennettu kuvaus: | Motor Driver CMOS SPI 18-VQFN (4x4) |
| Kuvaus: | IC MOTOR DRIVER SER 18QFN |
| Nykyinen - Tuotos: | 1A |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |