Ostaa ATA6828-T2SY BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Jännite - Load: | 7 V ~ 40 V |
| teknologia: | DMOS |
| Toimittaja Device Package: | 14-SO |
| Sarja: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Configuration: | Half Bridge (3) |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | ATA6828-T2SY |
| Kuormatyyppi: | Inductive, Capacitive, Resistive |
| liitäntä: | SPI |
| ominaisuudet: | - |
| Vianmääritys: | - |
| Laajennettu kuvaus: | Half Bridge (3) Driver Bulbs, DC Motors, Resistors DMOS 14-SO |
| Kuvaus: | IC DRIVER TRPL HALFBRIDGE 14PSOP |
| Nykyinen - Huipputeho: | 2A |
| Nykyinen - Tuotos / kanava: | 1.5A |
| Sovellukset: | Bulbs, DC Motors, Resistors |
| Email: | [email protected] |