Ostaa B32620J681K BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 600V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) |
| Sarja: | B32620 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | B32620J 681K B32620J0681K000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32620J681K |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 680pF ±10% Film Capacitor 600V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked |
| Kuvaus: | CAP FILM 680PF 10% 1KVDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 680pF |
| Sovellukset: | High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |