Ostaa B32926A4685M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 350V |
| Toleranssi: | ±20% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm) |
| Sarja: | B32926 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 495-75421 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 110°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B32926A4685M |
| Lead Spacing: | 1.476" (37.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.673" (42.50mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 6.8µF ±20% Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP) |
| Kuvaus: | CAP FILM 6.8UF 20% 350VAC RADIAL |
| kapasitanssi: | 6.8µF |