Ostaa B37979N1100J000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | - |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |