Ostaa B41022A3107M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 10V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Sarja: | B41022 |
| ripple Current: | 96mA @ 120Hz |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41022A3107M000 |
| Valmistajan osanumero: | B41022A3107M |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.098" (2.50mm) |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.315" (8.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 100µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Kuvaus: | CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL |
| kapasitanssi: | 100µF |