Ostaa B41560A9158M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 1.406" Dia (35.70mm) |
| Sarja: | B41560 |
| ripple Current: | 3.4A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | B41560A9158M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 18 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41560A9158M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.500" (12.70mm) |
| impedanssi: | 90 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 2.232" (56.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 104 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 104 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 100V SCREW |
| kapasitanssi: | 1500µF |