Ostaa B41560A9688M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 100V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.032" Dia (51.60mm) |
| Sarja: | B41560 |
| ripple Current: | 8.7A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | B41560A9688M000 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41560A9688M |
| Lifetime @ Temp.: | 3000 Hrs @ 105°C |
| Lead Spacing: | 0.874" (22.20mm) |
| impedanssi: | 25 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 6800µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 24 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 24 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 6800UF 20% 100V SCREW |
| kapasitanssi: | 6800µF |
| Sovellukset: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |