Ostaa B41895A5278M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 25V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Sarja: | B41895 |
| ripple Current: | 2.97A @ 100kHz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can |
| Muut nimet: | B41895A5278M |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 28 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B41895A5278M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 125°C |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| impedanssi: | 24 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.457" (37.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2700µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 28 mOhm @ 10kHz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL |
| kapasitanssi: | 2700µF |