Ostaa B43510A3158M87 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 385V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | - |
| Sarja: | B43510 |
| ripple Current: | 6.5A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43510A3158M087 |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | B43510A3158M87 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | - |
| impedanssi: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Laajennettu kuvaus: | 1500µF 385V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 90 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 90 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 1500UF 20% 385V SNAP |
| kapasitanssi: | 1500µF |