Ostaa B43701B5278M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 450V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.531" Dia (64.30mm) |
| Sarja: | B43701 |
| ripple Current: | 8.38A @ 100Hz |
| Polarisaatio: | Polar |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Muut nimet: | B43701B5278M |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43701B5278M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.122" (28.50mm) |
| impedanssi: | 75 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.846" (97.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2700µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 45 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW |
| kapasitanssi: | 2700µF |