Ostaa B43701B9228M000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating: | 400V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Surface Mount Land Koko: | - |
| Koko / Dimension: | 2.531" Dia (64.30mm) |
| Sarja: | B43701 |
| ripple Current: | 8A @ 100Hz |
| Muut nimet: | B43701B9228M |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B43701B9228M000 |
| Lifetime @ Temp.: | 5000 Hrs @ 85°C |
| Lead Spacing: | 1.122" (28.50mm) |
| impedanssi: | 95 mOhm |
| Korkeus - Istuva (Max): | 3.217" (81.70mm) |
| Laajennettu kuvaus: | 2200µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 60 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 60 mOhm @ 100Hz |
| Kuvaus: | CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW |
| kapasitanssi: | 2200µF |