Ostaa B57153S330M51 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Sarja: | - |
| R @ Nykyinen: | - |
| R 25 ° C: | 33 Ohm |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Muut nimet: | B57153S 330M 51 B57153S0330M051 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B57153S330M51 |
| Lead Spacing: | 0.197" (5.00mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 33 Ohm Ohm ±20% 0.335" (8.5mm) |
| Halkaisija: | 0.335" (8.5mm) |
| Kuvaus: | ICL 33 OHM 20% 1.3A 8.5MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 1.3A |
| Hyväksynnät: | UL |
| Email: | [email protected] |