Ostaa B57213P259M301 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Sarja: | P13 |
| R @ Nykyinen: | 0.066 Ohm |
| R 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 495-6667 B57213P 259M301 B57213P0259M301 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B57213P259M301 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±20% 0.57" (14.5mm) |
| Halkaisija: | 0.57" (14.5mm) |
| Kuvaus: | ICL 2.5 OHM 20% 6.5A 14.5MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 6.5A |
| Hyväksynnät: | UL |
| Email: | [email protected] |