Ostaa B57213P409M351 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Toleranssi: | ±20% |
|---|---|
| Sarja: | P13 |
| R @ Nykyinen: | 0.097 Ohm |
| R 25 ° C: | 4 Ohm |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Muut nimet: | B57213P 409M 351 B57213P0409M351 |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B57213P409M351 |
| Lead Spacing: | 0.295" (7.50mm) |
| Laajennettu kuvaus: | Inrush Current Limiter 4 Ohm Ohm ±20% 0.571" (14.5mm) |
| Halkaisija: | 0.571" (14.5mm) |
| Kuvaus: | ICL 4 OHM 20% 6A 14.5MM |
| Nykyinen - Steady State Max: | 6A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |