Ostaa B72207S0321K101 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Varistorijännite (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistorin jännite (min): | 459V |
| Varistorin jännite (maksimi): | 561V |
| Sarja: | StandarD |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Disc 7mm |
| Muut nimet: | 495-75927 B72207S 321K101 B72207S0321K101-ND B72207S321K101 S07K320 |
| Lukumäärä Circuits: | 1 |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Suurin V DC: | 420VDC |
| Suurin AC volttia: | 320VAC |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B72207S0321K101 |
| energia: | 25J |
| Kuvaus: | VARISTOR 510V 1.2KA DISC 9MM |
| Nykyinen - Surge: | 1.2kA |
| Email: | [email protected] |