Ostaa B82134A5202M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | B82134 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | 495-75951-2 B82134A5202M-ND B82134A5202M000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82134A5202M |
| induktanssi: | 20µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Self Resonant: | 59MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 20µH Unshielded Wirewound Inductor 2A 150 mOhm Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 20UH 2A 150 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 150 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 2A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |