Ostaa B82134A5302M BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.295" Dia x 1.181" L (7.50mm x 30.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | B82134 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Muut nimet: | B82134A5302M000 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | B82134A5302M |
| induktanssi: | 12µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Self Resonant: | 75MHz |
| Laajennettu kuvaus: | 12µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 90 mOhm Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 12UH 3A 90 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 90 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 3A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | - |
| Email: | [email protected] |