B82432A1104K000
B82432A1104K000
Osa numero:
B82432A1104K000
Valmistaja:
EPCOS
Kuvaus:
FIXED INDUCT 100UH 145MA 4.7 OHM
Tietolomake:
B82432A1104K000.pdf
esittely
Ostaa B82432A1104K000 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Tyyppi:Wirewound
Toleranssi:±10%
Toimittaja Device Package:SMD
Koko / Dimension:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus:Unshielded
Sarja:SIMID
Arvioinnit:-
Q @ Freq:40 @ 2.52MHz
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:2-SMD, J-Lead
Muut nimet:495-75660-2
B82432A1104K
B82432A1104K000-ND
Käyttölämpötila:-55°C ~ 125°C
Asennustyyppi:Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Materiaali - Core:Ferrite
Valmistajan osanumero:B82432A1104K000
induktanssi:100µH
Korkeus - Istuva (Max):0.126" (3.20mm)
Taajuus - Testi:100kHz
Taajuus - Self Resonant:6.5MHz
Laajennettu kuvaus:100µH Unshielded Wirewound Inductor 145mA 4.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
Kuvaus:FIXED INDUCT 100UH 145MA 4.7 OHM
DC Resistance (DCR):4.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu:145mA