Ostaa BFC233816683 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 440V |
| Toleranssi: | - |
| päättyminen: | PC Pins |
| Sarja: | MKP338 1 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222233816683 |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC233816683 |
| ominaisuudet: | X1 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 0.068µF Film Capacitor 440V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.068UF 1KVDC |
| kapasitanssi: | 0.068µF |
| Sovellukset: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |