Ostaa BFC233843155 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 800V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 1.220" L x 0.591" W (31.00mm x 15.00mm) |
| Sarja: | MKP338 4 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222233843155 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC233843155 |
| Lead Spacing: | 1.083" (27.50mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.984" (25.00mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 1.5µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 1.5UF 10% 800VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 1.5µF |