Ostaa BFC233843825 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 800V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 300V |
| Toleranssi: | ±10% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 2.402" L x 0.846" W (61.00mm x 21.50mm) |
| Sarja: | MKP338 4 |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222233843825 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | BFC233843825 |
| Korkeus - Istuva (Max): | 1.516" (38.50mm) |
| ominaisuudet: | X2 Safety Rated |
| Laajennettu kuvaus: | 8.2µF ±10% Film Capacitor 300V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 8.2UF 10% 800VDC RADIAL |
| kapasitanssi: | 8.2µF |
| Sovellukset: | EMI, RFI Suppression |
| Email: | [email protected] |