BFC237955304
Osa numero:
BFC237955304
Kuvaus:
CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL
Tietolomake:
BFC237955304.pdf
esittely
Ostaa BFC237955304 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
tekniset tiedot
Voltage Rating - DC:400V
Voltage Rating - AC:200V
Toleranssi:±5%
päättyminen:PC Pins
Koko / Dimension:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Sarja:MKP379
Pakkaus:Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case:Radial
Muut nimet:222237955304
Käyttölämpötila:-55°C ~ 85°C
Asennustyyppi:Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL):1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika:15 Weeks
Valmistajan osanumero:BFC237955304
Lead Spacing:0.886" (22.50mm)
Korkeus - Istuva (Max):0.610" (15.50mm)
ominaisuudet:Long Life
Laajennettu kuvaus:0.3µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Dielectric Material:Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus:CAP FILM 0.3UF 5% 400VDC RADIAL
kapasitanssi:0.3µF