Ostaa BFC237955393 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | 400V |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | 200V |
| Toleranssi: | ±5% |
| päättyminen: | PC Pins |
| Koko / Dimension: | 0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm) |
| Sarja: | MKP379 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 222237955393 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 15 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BFC237955393 |
| Lead Spacing: | 0.394" (10.00mm) |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| ominaisuudet: | Long Life |
| Laajennettu kuvaus: | 0.039µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Dielectric Material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Kuvaus: | CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD |
| kapasitanssi: | 0.039µF |