Ostaa BUK9M85-60EX BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.1V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±10V |
| teknologia: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Toimittaja Device Package: | LFPAK33 |
| Sarja: | Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 73 mOhm @ 5A, 10V |
| Tehonkulutus (Max): | 31W (Tc) |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead) |
| Muut nimet: | 1727-2586-2 568-13030-2 568-13030-2-ND 934070043115 BUK9M85-60E,115 BUK9M85-60EX-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 20 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | BUK9M85-60EX |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 434pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 4.4nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 60V 12.8A (Tc) 31W (Tc) Surface Mount LFPAK33 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 5V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 60V |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 60V 12.8A LFPAK |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 12.8A (Tc) |
| Email: | [email protected] |