Ostaa C1206C560JCGACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 500V |
|---|---|
| Toleranssi: | ±5% |
| Paksuus (Max): | 0.053" (1.35mm) |
| lämpötila kerroin: | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja: | C |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 1206 (3216 Metric) |
| Muut nimet: | 399-7209-2 C1206C560JCGAC C1206C560JCGAC7800 C1206C560JCGACTU-ND |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C1206C560JCGACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 56pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 56PF 500V C0G/NP0 1206 |
| kapasitanssi: | 56pF |