Ostaa C2225X154KDRACTU BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Paksuus (Max): | 0.106" (2.70mm) |
| lämpötila kerroin: | X7R |
| Koko / Dimension: | 0.232" L x 0.252" W (5.90mm x 6.40mm) |
| Sarja: | HV FT-CAP |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 2225 (5763 Metric) |
| Muut nimet: | 399-10508-2 C2225X154KDRAC C2225X154KDRAC7800 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 125°C |
| Asennustyyppi: | Surface Mount, MLCC |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 22 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C2225X154KDRACTU |
| Lead Style: | - |
| Lead Spacing: | - |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| ominaisuudet: | Soft Termination, High Voltage |
| Epäonnistumisprosentti: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 0.15µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 2225 (5763 Metric) |
| Kuvaus: | CAP CER 0.15UF 1KV X7R 2225 |
| kapasitanssi: | 0.15µF |
| Sovellukset: | Boardflex Sensitive |
| Email: | [email protected] |