Ostaa C2M0080120D BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 4V @ 5mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | +25V, -10V |
| teknologia: | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Toimittaja Device Package: | TO-247-3 |
| Sarja: | C2M™ |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 98 mOhm @ 20A, 20V |
| Tehonkulutus (Max): | 192W (Tc) |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-247-3 |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | C2M0080120D |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 950pF @ 1000V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 62nC @ 5V |
| FET tyyppi: | N-Channel |
| FET Ominaisuus: | - |
| Laajennettu kuvaus: | N-Channel 1200V (1.2kV) 36A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On): | 20V |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 1200V (1.2kV) |
| Kuvaus: | MOSFET N-CH 1200V 31.6A TO247 |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 36A (Tc) |
| Email: | [email protected] |