Ostaa CEN-U07 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 100V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 350mV @ 25mA, 250mA |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | TO-202 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1.75W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-202 Long Tab |
| Muut nimet: | CEN-U07 LEAD FREE CEN-U07 PBFREE |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CEN-U07 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 50MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 2A 50MHz 1.75W Through Hole TO-202 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 100V 2A TO-202 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 20 @ 500mA, 1V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |