Ostaa CEN-U95 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 50V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.5V @ 2mA, 1A |
| transistori tyyppi: | PNP - Darlington |
| Toimittaja Device Package: | TO-202 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 1W |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | TO-202 Long Tab |
| Muut nimet: | Q10346410 |
| Käyttölämpötila: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 8 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CEN-U95 |
| Taajuus - Siirtyminen: | 50MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor PNP - Darlington 50V 2A 50MHz 1W Through Hole TO-202 |
| Kuvaus: | TRANS PNP DARL 40V 2A TO-202 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 25000 @ 200mA, 5V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 100nA (ICBO) |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |