Ostaa CH60J3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite: | 600V |
|---|---|
| päättyminen Style: | Screw Terminal |
| Sarja: | CH |
| Suuntautuminen: | - |
| Lukumäärä Circuits: | 3 |
| Asennustyyppi: | DIN Rail |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | CH60J3 |
| Tuulettimen tyyppi: | Holder |
| sulake Tyyppi: | Cartridge |
| sulake Mitat: | 0.81" Dia x 2.25" L (20.6mm x 57.2mm) |
| For Use With / Oheistuotteet: | Class J |
| Laajennettu kuvaus: | Fuse Holder 60A 600V 3 Circuit Cartridge DIN Rail |
| Kuvaus: | FUSE HLDR CART 600V 60A DIN RAIL |
| Nykyinen arvostelu: | 60A |
| Yhteydenotto Material: | - |
| Yhteydenotto Finish: | - |
| Email: | [email protected] |