Ostaa CY29FCT818CTQCTG4 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Supply: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 24-SSOP/QSOP |
| Sarja: | 29FCT |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| lähtö Tyyppi: | Tri-State |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 85°C |
| Lukumäärä Elements: | 1 |
| Bittien lukumäärä Element: | 8 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 2 (1 Year) |
| Valmistajan osanumero: | CY29FCT818CTQCTG4 |
| Logic Type: | Register, Pipeline |
| toiminto: | Universal |
| Kuvaus: | IC DIAGNOSTIC SCN REG 3ST 24QSOP |
| Email: | [email protected] |