Ostaa DMC3032LSD-13 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Vgs (th) (Max) @ Id: | 2.1V @ 250µA |
|---|---|
| Toimittaja Device Package: | 8-SO |
| Sarja: | - |
| RDS (Max) @ Id, Vgs: | 32 mOhm @ 7A, 10V |
| Virta - Max: | 2.5W |
| Pakkaus: | Original-Reel® |
| Pakkaus / Case: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Muut nimet: | DMC3032LSD-13DIDKR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 16 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | DMC3032LSD-13 |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds: | 404.5pF @ 15V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 9.2nC @ 10V |
| FET tyyppi: | N and P-Channel |
| FET Ominaisuus: | Logic Level Gate |
| Laajennettu kuvaus: | Mosfet Array N and P-Channel 30V 8.1A, 7A 2.5W Surface Mount 8-SO |
| Valua lähde jännite (Vdss): | 30V |
| Kuvaus: | MOSFET N/P-CH 30V 8.1A/7A 8SOP |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C: | 8.1A, 7A |
| Email: | [email protected] |