Ostaa EMIF06-USD05F3 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Rated: | - |
|---|---|
| arvot: | R = 40 Ohm, C = 11pF |
| Tyyppi: | Low Pass |
| teknologia: | RLC |
| Koko / Dimension: | 0.062" L x 0.062" W (1.57mm x 1.57mm) |
| Sarja: | EMIF |
| Resistance - Channel (ohmia): | 40 |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | 15-UFBGA, FCBGA |
| Muut nimet: | 497-14995-2 |
| Käyttölämpötila: | -30°C ~ 85°C |
| Kanavien lukumäärä: | 6 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 7 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | EMIF06-USD05F3 |
| Korkeus: | 0.022" (0.55mm) |
| suodattimien järjestys: | 3rd |
| Laajennettu kuvaus: | RLC EMI Filter 3rd Order Low Pass 6 Channel R = 40 Ohm, C = 11pF 15-UFBGA, FCBGA |
| ESD Protection: | Yes |
| Kuvaus: | FILTER RLC 40 OHM/11PF ESD SMD |
| nykyinen: | - |
| Keskus / rajataajuus: | 300MHz (Cutoff) |
| vaimennus Arvo: | -30dB @ 900MHz |
| Sovellukset: | Data Lines for Mobile Devices |
| Email: | [email protected] |