Ostaa FN3258-42-47 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 480V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 277V |
| Jännite - Nimellisjännite: | - |
| päättyminen Style: | Terminal Block |
| Sarja: | FN 3258 |
| Muut nimet: | 295-456 801041 817-1376 FN3258 - 42-47 FN32584247 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | FN3258-42-47 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 42A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 42A |