Ostaa FN3258-55-52 BYCHPS: llä
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 480V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 277V |
| Sarja: | FN 3258 |
| Muut nimet: | 295-457 801042 817-1378 FN3258 - 55-52 FN32585552 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Valmistajan osanumero: | FN3258-55-52 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 55A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 55A |