Ostaa FN3258H-30-33 BYCHPS: llä
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 520V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 300V |
| Sarja: | FN 3258 |
| Muut nimet: | 801-377 802211 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FN3258H-30-33 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 30A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 30A |