Ostaa FN351-25-46 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 440V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 250V |
| Jännite - Nimellisjännite: | - |
| päättyminen Style: | Terminal Block |
| Sarja: | FN 351 |
| Muut nimet: | 293-935 800847 817-1138 FN 351 - 25-46 FN3512546 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FN351-25-46 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 25A |
| kokoonpano: | Single Stage |
| Hyväksynnät: | CSA, ENEC, UR |
| Sovellukset: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |