Ostaa FN351H-180-36 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Nimellinen DC: | - |
|---|---|
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe vaiheesta): | 520V |
| Jännite - Nimellisjännite (vaihe-maa / neutraali): | 300V |
| Jännite - Nimellisjännite: | - |
| päättyminen Style: | Terminal Block |
| Sarja: | FN 351 |
| Muut nimet: | 290-297 800479 |
| Käyttölämpötila: | -25°C ~ 100°C |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 10 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | FN351H-180-36 |
| induktanssi: | - |
| Taajuus - käyttö: | DC ~ 60Hz |
| Suodatintyyppi: | Three Phase (Delta) |
| Kuvaus: | LINE FILTER 180A CHASSIS MOUNT |
| nykyinen: | 180A |
| kokoonpano: | Single Stage |
| Hyväksynnät: | - |
| Sovellukset: | Inverters, Power Drive Systems |
| Email: | [email protected] |