Ostaa FZT1053ATA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 75V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 440mV @ 200mA, 4.5A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2.5W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | FZT1053ATR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | FZT1053ATA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 140MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 75V 4.5A 140MHz 2.5W Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 75V 4.5A SOT-223 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 500mA, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |