Ostaa FZT1047ATA BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max): | 10V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 350mV @ 25mA, 5A |
| transistori tyyppi: | NPN |
| Toimittaja Device Package: | SOT-223 |
| Sarja: | - |
| Virta - Max: | 2.5W |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | TO-261-4, TO-261AA |
| Muut nimet: | FZT1047ATR |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | FZT1047ATA |
| Taajuus - Siirtyminen: | 150MHz |
| Laajennettu kuvaus: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 10V 5A 150MHz 2.5W Surface Mount SOT-223 |
| Kuvaus: | TRANS NPN 10V 5A SOT-223 |
| DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 1A, 2V |
| Nykyinen - Collector Cutoff (Max): | 10nA |
| Nykyinen - Collector (le) (Max): | 5A |
| Email: | [email protected] |