Ostaa H12D4840D-10 BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Jännite - Load: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Jännite - Input: | 4 ~ 15VDC |
| päättyminen Style: | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Sarja: | H12D |
| Relay Type: | Relay |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Hockey Puck |
| lähtö Tyyppi: | AC |
| Muut nimet: | CC1618 H12D4840D-10-ND Q1166543 |
| Paikan päällä oleva vastus (maksimi): | - |
| Asennustyyppi: | Chassis Mount or Panel Mount |
| Valmistajan toimitusaika: | 3 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | H12D4840D-10 |
| Tyhjäkäyntivirran: | 40A |
| Laajennettu kuvaus: | Solid State Relay DPST (2 Form A) Hockey Puck |
| Kuvaus: | RELAY SSR DUAL(40A) |
| Piiri: | DPST (2 Form A) |
| Email: | [email protected] |