Ostaa HC2-HPL-DC100V-F BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 80 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 10 VDC |
| päättyminen Style: | PC Pin |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Max |
| Sarja: | HC |
| Release Time: | 20ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 60°C |
| Toiminta-aika: | 20ms |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika: | 12 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HC2-HPL-DC100V-F |
| ominaisuudet: | LED Indicator |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VDC Coil Through Hole |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V |
| Ota Arvostelu (Current): | 7A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy, Cadmium Free |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 100VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 10 kOhms |
| Coil Virta: | 1 W |
| Coil Current: | 11mA |