Ostaa HCPT1309-2R2-R BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | Wirewound |
|---|---|
| Toleranssi: | ±20% |
| Toimittaja Device Package: | - |
| Koko / Dimension: | 0.531" L x 0.465" W (13.50mm x 11.80mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HCPT1309 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Tray |
| Pakkaus / Case: | Radial |
| Muut nimet: | 513-1521 HCPT1309-2R2-R-ND |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | Powdered Iron |
| Valmistajan toimitusaika: | 13 Weeks |
| Valmistajan osanumero: | HCPT1309-2R2-R |
| induktanssi: | 2.27µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Taajuus - Testi: | 100kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 2.27µH Unshielded Wirewound Inductor 12.5A 4.1 mOhm Radial |
| Kuvaus: | FIXED IND 2.27UH 12.5A 4.1 MOHM |
| DC Resistance (DCR): | 4.1 mOhm |
| Nykyinen arvostelu: | 12.5A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 25A |
| Email: | [email protected] |