Ostaa HG2-AC6V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 4.8 VAC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.8 VAC |
| päättyminen Style: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HG |
| Release Time: | 15ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Valmistajan osanumero: | HG2-AC6V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VAC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 6V |
| Ota Arvostelu (Current): | 20A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 6VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| Coil Virta: | 3.6 VA |
| Coil Current: | 600mA |
| Email: | [email protected] |