Ostaa HG2-DC12V BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Turn On Jännite (max): | 9.6 VDC |
|---|---|
| Sammuta Voltage (Min): | 1.2 VDC |
| päättyminen Style: | Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| kytkentäjännite: | 250VAC - Nom |
| Sarja: | HG |
| Release Time: | 15ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Pakkaus: | Bulk |
| Muut nimet: | 255-2213 HG2-DC12V-ND |
| Käyttölämpötila: | -50°C ~ 40°C |
| Toiminta-aika: | 15ms |
| Asennustyyppi: | Socketable |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HG2-DC12V |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable |
| Kuvaus: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 12V |
| Ota Arvostelu (Current): | 20A |
| Yhteydenotto Material: | Silver Alloy |
| Yhteydenottolomake: | DPDT (2 Form C) |
| Coil Voltage: | 12VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 100 Ohms |
| Coil Virta: | 1.4 W |
| Coil Current: | 119.6mA |