Ostaa HM50-820KLF BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Tyyppi: | - |
|---|---|
| Toleranssi: | ±10% |
| Toimittaja Device Package: | Axial |
| Koko / Dimension: | 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm) |
| suojaus: | Unshielded |
| Sarja: | HM50 |
| Arvioinnit: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Pakkaus: | Bulk |
| Pakkaus / Case: | Axial |
| Käyttölämpötila: | -55°C ~ 105°C |
| Asennustyyppi: | Through Hole |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaali - Core: | - |
| Valmistajan osanumero: | HM50-820KLF |
| induktanssi: | 82µH |
| Korkeus - Istuva (Max): | - |
| Taajuus - Testi: | 1kHz |
| Taajuus - Self Resonant: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 82µH Unshielded Inductor 1.3A 152 mOhm Max Axial |
| Kuvaus: | FIXED IND 82UH 1.3A 152 MOHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 152 mOhm Max |
| Nykyinen arvostelu: | 1.3A |
| Nykyinen - värikylläisyys: | 1.4A |
| Email: | [email protected] |