Ostaa HM86-10040LFTR BYCHPS: llä
Osta takuun mukaan
| Voltage Rating - DC: | - |
|---|---|
| Voltage Rating - AC: | - |
| Koko / Dimension: | 0.465" L x 0.465" W (11.80mm x 11.80mm) |
| Sarja: | HM86 |
| Arvioinnit: | - |
| Pakkaus: | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case: | Horizontal, 4 Flat Lead |
| Käyttölämpötila: | -40°C ~ 125°C |
| Lukumäärä Lines: | 2 |
| Asennustyyppi: | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan osanumero: | HM86-10040LFTR |
| Induktanssi @ Taajuus: | 40µH @ 100kHz |
| Impedanssi @ Taajuus: | - |
| Korkeus (Max): | 0.205" (5.20mm) |
| Suodatintyyppi: | - |
| ominaisuudet: | - |
| Laajennettu kuvaus: | 40µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 4.4A DCR 3.89 mOhm |
| Kuvaus: | CMC 40UH 4.4A 2LN SMD |
| DC-vastus (DCR) (maksimi): | 3.89 mOhm |
| Card Paksuus (mm): | 4.4A |
| Hyväksynnät: | - |
| Email: | [email protected] |